• info@metpordekor.com
 • SSS

Hakkımızda

Hakkımızda

 • image

  Metpor Dekor'a Hoşgeldiniz

  METPOR ailesi olarak, kaliteden ödün vermeyip, METPOR ürün ailesini tercih edip, bizleri sektörün zirvesine taşıdığınız sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  METPOR SÖVE ve MANTOLAMA ÜRÜNLERİ

  1979 yılında Kurumsal kimliğine YILKAR İNŞ. TİC. ve LTD. ŞTİ olarak faaliyetlerine devam eden YILKAR İNŞAAT, Türkiye'nin farklı bölgelerinde, ülkenin önemli kuruluşlarının yapı inşaasını tamamlamış ve sektördeki elit çizgisini günümüze kadar taşımayı başarmıştır.
  2005 yılında bünyesinde "METPOR SÖVE & MANTOLAMA" kuruluşunu ülkeye kazandırarak sektöre yeni bir hareketlilik getirmiştir. Türkiye'nin en büyük strafor (EPS) söve tesisine sahip olan YILKAR İNŞAAT "Tasarımın ihtiyaçları ile, uygulamanın gerekliliklerinin çözümlerini sunmaya EPS dünyasında devam ediyor. METPOR SÖVE ÜRÜNLERİ İstanbul Söve Üreticileri arasında en Eski, Öncü kurum olarak Sektörde en önde yürüyor.
  III. Nesil YILKAR İNŞAAT ekibi olarak sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu içinde olup haklı gururunu yaşıyoruz. III. Kuşak olarak, sizlerle yeni projelere imza atmanın heyecanı içindeyiz.
  METPOR Söve & Mantolama ailesi olarak, kaliteden ödün vermeyip, METPOR Söve & Mantolama ürün ailesini tercih edip, bizleri sektörün zirvesine taşıdığınız sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Saygılarımla.  Metpor Söve & Mantolama Ürünleri; Dış Cephe Kaplama, Isı Yalıtımı, Dekorasyon, Strafor Duvar Paneli Malzemeleri İmalatında Başta İstanbul Olmak üzere, Tüm Türkiye'ye Hizmet Vermektedir.


  logo

  Metpor Dekor ile Hayallerinizdeki Binaya Kavuşun!

  Estetik, Kalite ve Profesyonellik Bir Arada! Dış Cephe Kaplama • Söve • Isı Yalıtımı • Mantolama Üretimi. Binalarınıza Özgün Kimliğinizi Kazandırın! Detaylarda Profesyonellik!

  info@metpordekor.com
  Telefon: + 90 216 387 46 64
  FAX: + 90 216 517 84 33
  GSM: + 90 532 697 15 47
  Petrol İş Mahallesi, Kurtuluş Sokak No: 3/B 34862 Kartal/İstanbul

  2005 - 2023 MT Web Team | Metpor Söve & Mantolama Ürünleri - Metpordekor.com

  Metpordekor.com Mobilde
  mailform
  whatsapp